Okeybiz Tavla Salonu | OkeyBiz Tavla

Okeybiz  Tavla odalarımıza hoşgeldiniz.Canlı okey tavla ve ucretsiz okeyin sizlere her zaman güven içerisinde veriyoruz. Neden ManyakTavla.Com’da oynamak istediginizi ailemize katilinca anlıyacaksınız sizleri aramızda okey gruplarında gormek isteriz. Bedava online okey tavla genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde  Okeybiz’de arkadaslıklar kurabilirsiniz. Aynı Zamanda Manyak Tavla Sitemiz Üzerinden Okey Oyunuda Oynayabilirsiniz. bildiğiniz üzere 106 tane taş ve 6 yüzlü bir zar ile, oyuncu sayısı olarak en az iki en fazla dört oyuncu olarak , oyuncu adedi kadar ıstakayla oynanan , bir şans oyunudur. Bu oyun hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak bir eğlence türüdür.

Oyunu kazanmak için oyuncular , belirlenmiş olan kurallara göre 106 tane taşlardan kendine verilmiş olanları dizip oyunu tamamlamalıdır. okeybiz Odalarımız siz sevgili kullanıcılarımız için kurulmuş olup tamamen ücretsiz ve bedavadır. Okey sitesi olarak sizlere her turlu konforlu Manyak ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okeytavla ‘da yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın OkeyOyna Burası. Burda sizlerde oyun oynayarak bizlerle iletişime geçebilir ve oyunumuzu öğrenebilirsiniz. Daha önceden  akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi olduk sizinle serüvenimiz geçen yıllarda başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu Ve Tavla oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü site adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık.

Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı. İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kayıt yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterseniz okey Ve Tavla oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severseniz kayıt olabilirsiniz. Türkiye de son zamanlarda oldukça çok oynanan bu oyunlar artık internet ortamına da düşmüş bulunmaktadır.

Eğer okeybiz istiyorsanız , internet üzerinden okeybiz yabileceğiniz bir sürü site vardır. Kimi siteler üyelikle beraber oynanırken kimi siterlerde okeybiz direkt olarak girişle mümkündür. Ülkemizde bu oyunu artık ManyakTavla.Com adresi üzerinden en kolay şekilde oynayabilmektesiniz.Bedava Tavla Oynama şansına sahip olabildiğiniz sitemizde sizde hoşca vakit geçireceksiniz. ManyakTavla.Com da  oynayabilmek için internet tarayıcınızdan sitemizin adresini yazarak Üyeliksiz Tavla Oynama  hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet halinde olmak istiyor, yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız sitemiz bu konuda ideal bir sitedir. Herkese şimdiden iyi oyunlar dileriz.

You may also like...

Sorry - Comments are closed